Stavby krbů

Ohniště bylo již odpradávna centrem "rodinného" dění. Dříve krb fungoval jako otevřené ohniště, které bylo nejen zdrojem tepla, ale také se na něm vařilo, v komíně se udilo maso, ryby a sýry.

Krby v dnešní době neplní úlohu pouze jako zdroj tepla, ale také funkci estetickou. Dá se říct, že krb je součástí zařízení (nábytku), který interiér zútulní, kromě toho však dokáže být dominantou celého pokoje. Není příjemnějšího pocitu, když venku za oknem poletují sněhové vločky, usednete doma s horkým čajem před krb, kde praská dřevo a tančící plameny dodávají krásný pocit tepla .Takto se dá zimní čas strávit velmi příjemně, a tak není divu, že krby a krbová kamna či vložky se stávají v poslední době fenoménem.

Stavbou krbů se zabýváme již od roku 2003. Zabýváme se jak samotnou výstavbou krbu, tak teplovzdušnými rozvody po domě. Zdarma poskytneme profesionální rady, přiblížíme Vám různé způsoby vytápění a pomůžeme pro Vás vybrat vhodný typ krbové vložky. Pokud se Vám navržený koncept bude líbit, zdarma zhotovíme rozpočet, následně realizaci.

 

 

Spolupracujeme

PROJEKČNÍ A INŽENÝRSKÁ ČINNOST
Ing. Jiří Londýn     www.jlprojekty.cz

Odebírat novinky

Přihlaste se k odběru pravidelného e-mailového zpravodaje.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

United Kingdom Bookmaker CBETTING claim Coral Bonus from link.